Zákaznícka podpora:babooli@babooli.sk

B2B

Spoločnosť  SOFIA BABY, s.r.o. je výhradný distribútor značky Cambrass pre Slovenskú a Českú  republiku.

Našim cieľom je priniesť na náš trh kvalitný produkt, ktorý bude spĺňať aj tie najprísnejšie kritéria. Chceme aby zákazníci mali z našich produktov radosť a aby im prinášali náležitý komfort. Ciele našej spoločnosti sú: kvalitný produkt a osobný prístup k zákazníkovi. Pre nás sa vzťah predajom výrobku zákazníkovi nekončí ale práve naopak, začína.

Ponúkame spoluprácu potenciálnym záujemcov z oblasti maloobchodných prevádzok. Máme záujem o rozvoj značky Cambrass a preto chceme využiť potenciál týchto prevádzok. Nie je našim cieľom predávať značku v každom detskom obchode na Slovensku, práve naopak, garantujeme exkluzivitu v rámci miest. Preferujeme menší počet partnerov, pretože si uvedomujeme zodpovednosť, voči nim. Tým môžeme garantovať kvalitný servis, individuálny prístup, špičkovú značku,

Uvedomujeme si, že len kvalitná a vyvážená spolupráca prinesie úspech a hlavne spokojnosť zákazníka. 

Veľkoobchodné ceny B2B partnerov budete vidieť   na našej webovej stránke babooli.sk po registrácii a následnom schválení velkoobchodnej spolupráce..

Aby sa vám zobrazili je dôležité aby ste sa v zákazníckej zóne zaregistrovali ako spoločnosť. V priebehu niekoľkých hodín vás budeme kontaktovať za účelom krátkeho rozhovoru a následne vám sprístupníme B2B zónu kde uvidíte veľkoobchodné ceny, odporúčané maloobchodné ceny, podmienky spolupráce a rôzne dokumenty na stiahnutie. Všetky podklady nájdete po prihlásení v zóne B2B .

pozrite si náš katalóg cambrass