Zákaznícka podpora:babooli@babooli.sk

Bábätko a leto

Letné horúčavy a bábätko

Uff, 30 stupňov celzia v tieni. Všetci to veľmi dobre poznáme. my však vieme, ako sa chrániť, čo však také malé bábätko, ktoré spinká v kočiari, kde vie teplota na slnku vystupať až na hrozivých 50 stupňov celzia. Vyhľadávať tieň, dopĺňať tekutiny a podobné záležitosti každá maminka ovláda, avšak ako eliminovať potenie, ktoré je nekomfortné a navyše spôsobuje dehydratáciu a tiež nepríjemné potničky na kožičke dieťatka? 
Zmaknuté by ste mali mať v toto prípade aj kvalitné materiály ošatenia, ktoré bábätku obliekate. Len vtedy zaistite správny proces existencie dieťatka počas horúcich dní a ochránite jeho pokožku. Mama, potím sa!

Na vedomie by ste mali brať fakt, že pri malom bábätku ešte nefunguje termoregulácia, preto je na nás maminkách, aby sme to kontrolovali. Bábätko vám nepovie, či mu je zima, či teplo. Studené rúčky tiež vždy neznamenajú, že mu zima je, práve z dôvodu nefungujúcej termoregulácie. 
Zabezpečiť by ste preto mali ošatenstvo, prikrýky, ponožtičky a iné z vysoko kvalitných materiálov. Práve na toto dáva veľký dôraz španielska značka Cambrass, ktorá šije z vysokocertifikovaných materiálov prvotriednej kvality z lona matky prírody, ktoré sú schválené Európskou úniou a spĺňajú nadštandardne vysoké normy vhodné pre deti. 

Značka BABOOLI sa stala výhradným dovozcom a predajcom španielskej značky Cambrass z Valencie pre Slovensko a Česko a tak zabezpečuje kvalitu deťom a maminkám aj u nás. 
Cambrass uprednostňuje v materiáloch najmä TENCEL, ktorý sa stal aktuálne navyhľadávanejším materiálom vôbec, najmä pre svoje vysoké kvality a jemnosť. Ďalšou neodmysliteľnou súčasťou výrobkov Cambrass je 100% NAJJEMNEJŠIA BAVLNA, EGYPTSKÁ BAVLNA a iné materiály z lona prírody. 

Pokožka dieťatka tak dýcha vďaka priedušnosti materiálov, ktoré sú hebké a nespôsobujú alergie, potenie, podráždenia, či svrbenie a nepríjemné lepenie sa v teple na pokožku. 

 

Okrem kojeneckého oblečenia všetkého druhu sa staráme aj o pohodlie nožičiek vhodnými papučkami, pokrývku hlavy rozkošnými čapičkami, rukavičkami, ktoré zabraňujú poškriabaniu tváričky, slintáčikmi, podbradníkmi, k tomu zimné a letné deky, prikrývky, hniezda, spacie vaky, uteráčiky, kojenecké vankúše, či vankúšiky pod hlávku dieťatka na správny vývoj chrbtice, a iné. 
Chcete vedieť čo ešte? 
Navštívte náš eshop www.babooli.sk

WWW.BABOOLI.SK