Zákaznícka podpora:babooli@babooli.sk

Čo sa skrýva za www.babooli.sk?

horizontal_on_white_by_logaster-1

Dovoľte mi predstaviť vám svoju “Success story”, ktorá má korene v Španielskej Valencii.
Bola raz jedna myšlienka, ktorá sa usadila v mojej hlave a niesla v sebe túžbu priniesť na Slovensko niečo extra špeciálne.
Oblasti podnikania s vecičkami pre bábätká, detičky a ich maminky sa venujem už viac ako 3 roky, no neustále som zažívala pocit sklamania, že mnoho svetových značiek pre tých najmenších je vyrábaných práve v Číne.
Keďže moje zručnosti nesiahajú do handmade vôd a svojho sna – pracovať s bábätkovským a detským tovarom – som sa nechcela za žiadnu cenu vzdať, začala som pátrať…
A tak som sa dopátrala k značke CAMBRASS. Vycestovala som priamo do Valencie, aby som preskúmala jej výrobu, dielňu, zamestnancov, počnúc od šičiek po management, filozofiu firmy, materiály a predajne. Môj dojem a skúsenosti boli tak silné, že som okamžite začala jednať so správnymi ľuďmi, aby sme uzavreli spoluprácu a značku mohli distribuovať exkluzívne, ako výhradný dovozca na Slovensko.
A tak vznikol brandový eshop – www.babooli.sk
Zároveň sme jediný a výhradný dovozca tejto značky na Slovensko.

 

 

O značke Cambrass

Španielska značka Cambrass má viac ako 30 ročné skúsenosti s výrobou a tvorbou doplnkov pre našich najmenších a ich maminky. Kvalitné produkty šijú od roku 1984 v Španielskej Valencii.
Celá kolekcia sa vyrába vo vlastnom závode v Španielsku, ktorý zamestnáva viac ako 100 ľudí , čo umožňuje spoločnosti zaručiť ten najlepší výber materiálov, dokončenie výrobkov a jedinečnú kontrolu kvality na konci výrobného procesu.
Samotná značka Cambrass má pod sebou aj líniu špeciálnej edície z najkvalitnejších materiálov a top dizajnérov pod označením Be, ktorú nájdete tiež v našom eshope www.babooli.sk. 
Práve tento familiárny handmade prístup značky Cambrass robí ich tovar vysokokvalitným a uznávaným na celom svete.

 CAMBRASS

 

Materiály pre bábätká

Ak by ste hľadali bežne dostupné, menej kvalitné materiály, tak pri značke Cambrass úplne zbytočne. Výraznou črtou je totiž práve veľký dôraz, ktorý kladú na certifikované kvalitné materiály a prepracovaný dizajn pri každom jednom výrobku.
Poďme si teda niečo napísať k niektorým typickým materiálom, s ktorými Cambrass pracuje:

TENCEL®

Je lyocellové vlákno.  Je rastlinného pôvodu, keďže sa extrahuje zo surového materiálu eukalyptového dreva. Výroba vlákna je sama o sebe veľmi “ecofriendly” (priateľská a šetrná k enviromentálnemu prostrediu). V deň, kedy bolo TENCEL®vlákno vynájdené sa začala nová doba v histórii vlákien.
TENCEL® textílie sú omnoho viac absorpčné ako bavlnené textílie, sú mäkšie ako hodváb a chladnejšie ako plátno.
TENCEL® pochádza z prírody a vie sa vyrovnať s vlhkosťou tak, ako žiadne iné vlákno. 
S TENCEL® nemajú baktérie žiadnu šancu. Dokonalý odvod vlhkosti z tohto celulózového vlákna je zodpovedný za spomalenie rastu baktérií. Vlhkosť je okamžite transportovaná do vnútra vlákna a tak sa žiadna vlhkosť nedrží na povrchu, kde by  sa mohla podporovať rastu baktérií.

ttee

100% BAVLNA – najjemnejšia

Bavlna sa pestuje na bavlnníkových platnážach. Existuje mnoho pestovateľov bavlny, avšak nie každý vypestuje kvalitnú bavlnu bez pesticídov. Ako teda zistíte, že je bavlna skutočne kvalitná? Výrobcovia totiž neudávajú zdroj, kde bola bavlna vypestovaná a preto je jedným z málo znakov aj vyššia cena výrobku zo 100% bavlny, ktorá poukazuje na fakt, že materiál bol vyrobený z drahších surovín.
Je aj mnoho Európskych rodinných firiem, ktoré vyrábajú skutočne kvalitné látky s nadčasovým dizajnom a na práve také stavila aj značka Cambrass.
Výhody bavlny sú:

  • pevnosť
  • príjemná na dotyk
  • nekonečné množstvo kombinácií a vzorov
  • priedušnosť
  • ľahkosť

cotton-4220654_960_720

Ak sa chcete dozvedieť viac nie len o ďalších výhodách, materiáloch, dizajnoch a produktoch značky Cambrass a celkovo dôležitých informáciách o bábätkách, potom čítajte

www.babooli.sk