Zákaznícka podpora:babooli@babooli.sk

Doprava a platba

  • Kuriér - doručenie na adresu v rámci dopravy v Slovenskej republike, 4,50 € ( + dobierka 1,20 €)

Doručenie do 3 dní v rámci pracovných dní odo dňa expedície tovaru.  Pri objednávke nad 60 € je POŠTOVNÉ ZDARMA  + 1,20 € dobierka. Kuriér v rámci dopravy v krajín Európskej únie - cena dopravy je zaslaná na vyžiadanie (podľa danej krajiny a hodnoty tovaru) vždy vopred pred samotnou expedíciou tovaru.

  • Slovenská pošta  2,90 € ( + dobierka 1,2  €)  balík / list na poštu

Doručenie do 3 dní v rámci pracovných dní odo dňa expedície tovaru.  Pri objednávke nad 60 € je POŠTOVNÉ ZDARMA  + 1,20 € dobierka

 

  • Expres Kuriér Slovenskej pošty  6 € ( + dobierka 1,2  €) balík na adresu

Doručenie do 2 dní v rámci pracovných dní od dňa expedície tovaru.  Pri objednávke nad 60 € je   POŠTOVNÉ ZDARMA. + 1,2 € dobierka.

                             

  • Zásielkovňa 1 € (+ dobierka 2 €)

Doručenie do 3 dní v rámci pracovných dní odo dňa expedície tovaru.

V košíku si zvolíte jedno zo stoviek výdajných miest a hneď ako bude zásielka pripravená k výdaju,Vám príde SMS a e-mail s heslom, na ktoré bude zásielka vydaná. Štandardne sú zásielky doručované na druhý deň a počkajú na výdajnom mieste 7 dní.

 

  • Osobný odber je možný po telefonickej dohode na čísle: +421 903 112 110 

a vyzdvihnúť si ho môžete na adrese: 

SOFIA BABY, Mýto pod Ďumbierom 161, 976 44 Mýto pod Ďumbierom. 

Tovar je porebné vo pred uhradiť prevodom na účet, alebo platobnou kartou cez e-shop, pri osobnom odbere  sa poštovné neúčtuje. Nie je možné plaťiť v hotovosti.

 

Kuriér v rámci dopravy v krajín Európskej únie - cena dopravy je zaslaná na vyžiadanie (podľa danej krajiny a hodnoty tovaru) vždy vopred pred samotnou expedíciou tovaru.