O NáS

Babooli.sk Vám ponúka, ako exkluzívny zástupca pre Slovenskú a Českú republiku, výrobky vysokokvalitnej španielskej značky Cambrass.
V širokej ponuke značky nájdete nielen kvalitné výbavy pre detské postieľky, deky a kojenecké oblečenie, ale aj rôzne doplnky a štýlové tašky na nosenie detských potrieb. Všetky produkty značky Cambrass boli 100% vyrobené v Španielsku a prešli náročnými bezpečnostnými testami a kontrolou kvality.

O značke Cambrass:
Značka Cambrass má viac ako 20-ročné skúseností s tvorbou a výrobou nábytku pre batoľatá a deti, šitím odevov a doplnkov. Celá zbierka značky sa vyrába vo vlastnom závode v Španielsku, ktorý zamestnáva 100 ľudí; tento výrobný systém umožňuje spoločnosti zaručiť najlepší výber materiálov, dokonalé spracovanie výrobkov a jedinečnú kontrolu kvality na konci výrobného procesu. Spomedzi širokého výberu dostupných produktov – od tradičných kusov po dizajnérske – si môžete vybrať najmodernejšie kolísky, detské postieľky a doplnky, ktoré sa dokážu harmonicky integrovať do vášho moderného domova.

„Najlepší spôsob ako vychovať deti, je urobiť ich šťastnými.“

Dovoľte mi predstaviť vám svoju “Success story”, ktorá má korene v Španielskej Valencii.

Bola raz jedna myšlienka, ktorá sa usadila v mojej hlave a niesla v sebe túžbu priniesť na Slovensko niečo extra špeciálne. 

Oblasti podnikania s vecičkami pre bábätká, detičky a ich maminky sa venujem už viac ako 8 rokov, no neustále som zažívala pocit sklamania, že mnoho svetových značiek pre tých najmenších je vyrábaných práve v Číne. 
Keďže moje zručnosti nesiahajú do handmade vôd a svojho sna – pracovať s bábätkovským a detským tovarom – som sa nechcela za žiadnu cenu vzdať, začala som pátrať…
A tak som sa dopátrala k značke CAMBRASS
S manželom sme vycestovali priamo do Valencie, aby sme preskúmali jej výrobu, dielňu, zamestnancov, počnúc od šičiek po management, filozofiu firmy, materiály a predajne. Môj dojem a skúsenosti boli tak silné, že som okamžite začala jednať so správnymi ľuďmi, aby sme uzavreli spoluprácu a značku mohli distribuovať exkluzívne, ako výhradný dovozca na Slovensko a Česko
A tak vznikol brandový eshop – www.babooli.sk

Práve v ňom nájdete tovar dizajnovej značky CAMBRASS, ktorá si potrpí na tie najkvalitnejšie materiály špeciálne pre bábätká a detičky. 

NÁŠ E-ShOP