Zákaznícka podpora:babooli@babooli.sk

Polohovací vankúš aj do kočíka 37x29cm Cambrass

Kód: 34523
Neohodnotené
25,38 € 21,15 € bez DPH
Na objednávku

Pohodlný vankúš na polohovanie dieťatka, ale aj pre budúcu mamičku.

Túto polohu odporúčajú mnohí pediatri, najmä v prípade refluxu, ušnej infekcie, bežného prechladnutia a iných respiračných porúch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na jednej strane pôsobí ako klin poskytujúci pevnú podporu brucha a zabraňuje bolesti chrbta počas tehotenstva. A na druhej strane vďaka sklonu 15 ° pôsobí ako podpora, ktorá uľahčuje dýchanie dieťaťa a zlepšuje trávenie dieťaťa, čím znižuje spätný tok (sklon odporúčaný detskými lekármi). 

Túto polohu odporúčajú mnohí pediatri, najmä v prípade refluxu, ušnej infekcie, bežného prechladnutia a iných respiračných porúch.

Vankúšik sa dá vyzliecť a oprať.

Obliečka je vyrobená zo 100% tencelu

TENCEL® je lyocellové vlákno  Je rastlinného pôvodu, keďže sa extrahuje zo surového materiálu eukalyptového dreva. Výroba vlákna je sama o sebe veľmi “ecofriendly” (priateľská a šetrná k enviromentálnemu prostrediu). V deň, kedy bolo TENCEL®vlákno vynájdené sa začala nová doba v histórii vlákien.

 TENCEL® textílie sú omnoho viac absorpčné ako bavlnené textílie, sú mäkšie ako hodváb a chladnejšie ako plátno.

TENCEL® pochádza z prírody a vie sa vyrovnať s vlhkosťou tak, ako žiadne iné vlákno. 

TENCEL® nemajú baktérie žiadnu šancu. Dokonalý odvod vlhkosti z tohto celulózového vlákna je zodpovedný za spomalenie rastu baktérií. Vlhkosť je okamžite transportovaná do vnútra vlákna a tak sa žiadna vlhkosť nedrží na povrchu, kde by  sa mohla podporovať rastu baktérií.

Vyrobené v Španielsku

Doprajte deťom  kvalitu od španielskej značky CAMBRASS, ktorú s láskou už od roku 1984 v šijú v Španielskej Valencii